Ahmet Maranki göbek eritme

Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen göbek eritme kürü ile 5 haftada göbek zayıflama sürecine gireceksiniz. Göbek eriten kürün temel besini elma olacak. Her gün öğle ve akşam yemeğinden 30 dakika önce 1 er adet kabuğu soyulmuş elma veya elma hoşafını tüketiyoruz. Elma nın posasının doygunluk verici ve tok tutucu etkisi nedeniyle zayıflatan bir etkisi olan meyve kompostosu olduğunu biliyorduk.

Elma içerisinde yer alan doğal meyve şekeri, kandaki glisemik indeksi yükseltmekte ancak kan şekeri düzeyini düşük tutmaktadır. Bundan dolayı elma, doygunluk hissi vererek tok tutan bir etki yapmaktadır. Yemeklerden yarım saat kadar önce elma kürü yapılmasının nedeni ise elmada bulunan fruktoz şekerinin kana karışma süresinin en az 20 dakika gerektirmesidir.

Elma kürü, yemeklerde daha az yemenizi sağlayarak 5 haftada 5 kilo zayıflama ve göbek bölgesinde bölgesel incelme sağlayacaktır. Elma kürünün ardından yemeklerinizde salata ya da çorba tüketimi ve de günlük 45 dakika yürüyüş, 5 hafta sonunda 10 kilo kadar zayıflama sağlayacaktır. Ahmet Maranki‘nin resmi sitesinde haber olarak verilen Elma kürü, özellikle elma sezonunun 4 mevsim açık olduğu ülkemizde kolaylıkla uygulanacak bir diyet kürüdür.


Etiket: , , ,

Yorum (2)

  • dilek yılmaz
    10 Eylül 2012 at 09:29 |

    hocam mrb bende gobekten sıkayetcıyım yaklasık 11 kılo verdım cokta saglıklı beslenıyorum fakat azcık fazla yesem aldıgım 500gr dahı gobegımde toplanıyor.nıcın kımının gobegınde kımınıse basenınde yag bırıkır bu neye göredır?suan gobek egzersızlerı yapmaktayım cok ınceldım fakat goğuslerım çok kuculdu ne yapmalıyım?

  • rumuz
    16 Eylül 2012 at 12:47 |

    selam dilek yaptığın egzersizleri bana da söylersen çok iyi olacak…diyetle mi kilo verdin,yoksa egzersizle mi?

Yorum Yap / Soru Sor