Göbek Yağı Eritme Karışımı – Feridun Kunak

Göbek yağları eritme ve alternatif tıp konusunda çok uzman olan Dr. Feridun Kunak‘ın göbek yağları eritme konusunda çok özel hazırladığı formülü sizlerle paylaşıyoruz.

Sağlıklı ve risksiz göbek ve karın yağlarını eritmek için önerilen bu tarifte kullanacağınız karışım malzemeleri

 • 1 Su Bardağı Kil
 • 1 Çorba Kaşığı Kakao Yağı
 • 1 Çorba Kaşığı Portakal Yağı
 • 1 Tatlı Kaşığı Biberiye Yağı
 • Maden Suyu

Göbek Eritme Karışımı Yapılışı

Bir kase içine 1 su bardağı kili, 1 çorba kaşığı kakao yağı, 1 çorba kaşığı portakal yağı ve 1 tatlı kaşığı biberiye yağını ekleyip üzerine maden suyunu da ekleyerek lapa kıvamını alıncaya kadar maden suyu ekleyerek karıştırıyoruz. Maden suyunu az az ekleyerek karışımdaki maden suyunun karışımı çok cıvıklaştırmamasını engellemiş oluyoruz. Maden suyu bulamadığınız takdirde normal su da kullanabilirsiniz. Eğer kaplıca termik sular gibi bir kaynağa sahipseniz kaplıca suyu kullanmak da cok etkili olacaktır.

Göbek Eritme Kullanımı ve Uygulaması

Karışımı hazırlandıktan sonra karışımı inceltmek istediğiniz göbek bölgelerinize masaj yapar gibi uygulayın. Göbek eritme karışımını sürerken üzerine masaj uygulamanız karışımın etkisini çok daha fazla artıracaktır. Yaklaşık 20-25 dakika boyunca karışımı göbeğinize sürerek vücudunuzun iyice emmesini sağlayın. Bu karışımı haftada 2-3 kere uygulayabilirsiniz. 1 ay sonra göbek ve karın bölgenizdeki incelmeyi hayranlıkla izleyeceksiniz. Zayıflamak için mümkün olduğu kadar doğal yöntemler kullanın çünkü insan anatomisi doğal olmayan yollara hep ters tepki göstermektedir. Belli bir müddet için zayıflamış olsanız bile daha sonrasında verdiğiniz kiloları daha sonrasında tekrar alabilirsiniz. Lütfen bu konulara dikkat ediniz.
Not: Dr. Feridun Kunak Kakao yağı alırken çok dikkat edilmesi gereken bir konuyu dile getirdi. Şöyle ki; aldığınız kakao yağı kutusu üzerinde açıklamaları dikkatle okumanız gerekiyor. Eğer açıklamasında kakao yağı aroması yazıyorsa bu gerçek bir kakao yağı değildir. Sadece sentetik olarak hazırlanmış bir üründür. Size herhangi bir fayda sağlaması mümkün değildir. Normalde kakao yağı bildiğimiz terayağı gibi katı halde bulunur ve bu şekilde olan ürünün kullanılmasını öneriyoruz. Katı kakao yağını iki elinizin arasına alarak eritebilirsiniz.
Kakao yağı karın çatlakları içinde çok etkilidir.

Dr. Feridun Kunak – Karın ve Göbek Yağı Eritme Doğal Karışım Videosu

En son yapılan ziyaretçi yorumları

 • gulsum

  31 Mart 2014 |

  bu gun basladım kullanmaya işe yarayp yaramdgını grecem.ve paylaqscam yaramazsa bnde tuketcı haklarına basvurcamm

 • nergis

  10 Aralık 2013 |

  Merhaba, doğum nedeniyle belimde ve göbek bölgemde ciddi anlamda kalınlaşma oldu. Fırsat buldukça düzenli olarak basit hareketler yapıyorum ve ayrıca son 1 aydır da Bioder 906090 inceltici ve sıkılaştırıcı jelini kullanıyorum. Kilo vermedim ama pantolonlarım özellikle bel ve basen bölgesinden bol gelmeye başladı. Çok mutluyum

 • fit göbek

  03 Aralık 2013 |

  bende bugün aldım ama kazıklanmadım çinkü 10 lira verdim işe yaramasada önemli değil. giden 10 lira olsun ama beni de kazıkladısanız aşk olsun köpekler adiler üç kağıtçılar bu on lira zehir zıkkım olsun helal etmiyorum ulennnn

gobekeritme.org

Göbek eritme yöntemleri diyet ve göbek egzersizleri

Kısayollar

Sponsorlu Bağlantılar

Sayfamızı beğenin

Bilgilendirme

Göbek eritme ile ilgili bilgiler sunmak ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla; internet, çesitli dergi ve kitaplardan alıntı yapılarak yayınlanan bilgiler hiç bir şekilde hekim muayenesi ve konsultasyonunun yerine konulmamalıdır. Yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.org ve ilgili kişiler sorumlu değildir.