‘Göbeği olanlar nasıl giyinmeli’

Göbekli erkek nasıl giyinmeli

Şunu unutmayın ki çok pahalı markalardan giyiniyor olmak sizin doğru giyindiğinizi göstermez. Stil danışmanı Berna Durmuş yazıyor.

En  doğru ve size en iyi yakışanı elde edebilmek için  öncelikle vücut şeklinizi bilmeniz gerekir. Bunu öğrendikten sonra kıyafet seçimlerinizi de buna göre yapmalısınız. Seçtiğiniz  kıyafetlerle güzel yerlerinizi ortaya çıkarırken kusurlarınızı da kapatabilirsiniz.

Göbekli kadın nasıl giyinmeli

Göbek çoğu bayanın derdidir. Ne kadar zayıf olursanız olun göbeğiniz varsa giydikleriniz üzerinizde hoş durmayabilir. Göbeğinizi eritene kadar bu giyim hileleri imdadınıza yetişecektir.

ZAYIFSINIZ AMA GÖBEĞİNİZ VAR
Kalın kemerlerle göbeğinizi gizlemek en kolay ve en şık yöntemdir. Korse kemerler adeta kurtarıcıdır.
Omuzlardan aşağıya doğru çanlaşan kıyafetler (bluz, tunik, hırka, ceket, elbise) hem modern hem de zarif görünmenizi sağlar.

En son yapılan ziyaretçi yorumları

 • gulsum

  31 Mart 2014 |

  bu gun basladım kullanmaya işe yarayp yaramdgını grecem.ve paylaqscam yaramazsa bnde tuketcı haklarına basvurcamm

 • nergis

  10 Aralık 2013 |

  Merhaba, doğum nedeniyle belimde ve göbek bölgemde ciddi anlamda kalınlaşma oldu. Fırsat buldukça düzenli olarak basit hareketler yapıyorum ve ayrıca son 1 aydır da Bioder 906090 inceltici ve sıkılaştırıcı jelini kullanıyorum. Kilo vermedim ama pantolonlarım özellikle bel ve basen bölgesinden bol gelmeye başladı. Çok mutluyum

 • fit göbek

  03 Aralık 2013 |

  bende bugün aldım ama kazıklanmadım çinkü 10 lira verdim işe yaramasada önemli değil. giden 10 lira olsun ama beni de kazıkladısanız aşk olsun köpekler adiler üç kağıtçılar bu on lira zehir zıkkım olsun helal etmiyorum ulennnn

gobekeritme.org

Göbek eritme yöntemleri diyet ve göbek egzersizleri

Kısayollar

Sponsorlu Bağlantılar

Sayfamızı beğenin

Bilgilendirme

Göbek eritme ile ilgili bilgiler sunmak ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla; internet, çesitli dergi ve kitaplardan alıntı yapılarak yayınlanan bilgiler hiç bir şekilde hekim muayenesi ve konsultasyonunun yerine konulmamalıdır. Yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.org ve ilgili kişiler sorumlu değildir.