‘Göbek eritme yolları’

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Tavsiyesi

Spor yapma imkanı bulunmayan bay ve bayanlar için göbek eritme ve bel bölgesi inceltme hakkında İbrahim Saraçoğlu‘nun tavsiyelerini paylaşıyoruz bu yazımızda. Bayanlar için soğan kürünü önermektedir.
Erkekler için ise taze sıkılmış domates suyu öneriyor. Miktar olarak ise çay bardağı yeterli görülmektedir. Birde eylül aylarında doğal lahana suyu. Yalnız lahanadan kastı normal bildiğimiz futbol topu büyüklüğünde olan salata turşu için kullanılan lahanalardan değil çünkü bunlar kısır hibrit tohum yani doğal değil. Doğal açık alanlarda yetiştirilen iri yeşil sarımsı lahanalardan iki yaprağı yarım litre suda 15 dakika kaynatarak özellikle bel bölgesindeki yağların atılmasında iyi bir yardımcıdır. Bu lahana suyunun çok iyi bir diğer özelliği ise yağ dokusunda biriken toksitlerin atılmasına da yardımcı olur böylece göbek eritme daha sağlıklı ve kolay hale gelir. Yağ dokusunda biriken bu toksinler terleme, boşaltım sistemi ile atılamaz. Ancak bu lahana kürü ile bu yağ dokusundaki toksinleri suda çözünebilir hale getiriyor (biyotransformasyon). Zaten bu lahana kürünü 15 gün uyguladıktan sonra yağlı yağlı terlediklerini göreceklerdir. Eğer idrar yolları enfeksiyonu yaşanıyorsa %50 melissa ve %50 karabaş karışımı ile bunun çayını içmesi yeterlidir. En fazla 15 gün uygulanmalıdır. 1 hafta ara verilip tekrar uygulanmalıdır. Burada belirtilen maddelerin hepsi sadece bir tavsiye durumu olup, böyle bir göbek eritme ve bel bölgesi inceltme sorunu olanların  konusunda uzman doktora danışmaları gerekmektedir.

Düz karın diyeti

Sizi tok tutacak göbek eritecek düz karın inceltecek bir plana mı ihtiyacınız var ?

İşte tam karşısınızda duruyor ;

KAHVALTI
Yumurta ve Peynirli Sandviç
2 yumurtayı 1 dilim peynirle birlikte çırpıp pişir. Kızarmış sandviç ekmeği ile servis et.

En son yapılan ziyaretçi yorumları

 • gulsum

  31 Mart 2014 |

  bu gun basladım kullanmaya işe yarayp yaramdgını grecem.ve paylaqscam yaramazsa bnde tuketcı haklarına basvurcamm

 • nergis

  10 Aralık 2013 |

  Merhaba, doğum nedeniyle belimde ve göbek bölgemde ciddi anlamda kalınlaşma oldu. Fırsat buldukça düzenli olarak basit hareketler yapıyorum ve ayrıca son 1 aydır da Bioder 906090 inceltici ve sıkılaştırıcı jelini kullanıyorum. Kilo vermedim ama pantolonlarım özellikle bel ve basen bölgesinden bol gelmeye başladı. Çok mutluyum

 • fit göbek

  03 Aralık 2013 |

  bende bugün aldım ama kazıklanmadım çinkü 10 lira verdim işe yaramasada önemli değil. giden 10 lira olsun ama beni de kazıkladısanız aşk olsun köpekler adiler üç kağıtçılar bu on lira zehir zıkkım olsun helal etmiyorum ulennnn

gobekeritme.org

Göbek eritme yöntemleri diyet ve göbek egzersizleri

Kısayollar

Sponsorlu Bağlantılar

Sayfamızı beğenin

Bilgilendirme

Göbek eritme ile ilgili bilgiler sunmak ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla; internet, çesitli dergi ve kitaplardan alıntı yapılarak yayınlanan bilgiler hiç bir şekilde hekim muayenesi ve konsultasyonunun yerine konulmamalıdır. Yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.org ve ilgili kişiler sorumlu değildir.