Göbek titreşim aleti

gobek-titresimZayıflamak istiyorsanız diyet ve egzersiz yaparak hedefinize ulaşabilirsiniz. Bölgesel zayıflamak yani bel, göbek ve basen bölgesini inceltmek istiyorsanız farklı yöntemler denemelisiniz.
Size önereceğim bel ve göbek kürü denenmiş ve kesinlikle başarılı sonuç alınmıştır. Uygulaması oldukça kolay bu yöntemden %100 sonuç almak istiyorsanız düzenli yapmanız gerekiyor.

Total core mekik aleti

- Maksimum kullanıcı ağırlığı 120 kg dır.
- Ebatları: Uzunluk: 78 cm, Genişliği: 44 cm, Yüksekliği: 50 cm
- Ürünün Ağırlığı: 7 kg.
- Kaliteli malzeme ve dayanıklı aksam
- Yumuşak ayarlanabilir başlık
- Katlanabilme özelliği
- Eğim ayarı ile gücünüze göre ayarlanabilme özelliği

Total Core Mekik Aleti’nin Kullanımı

Total Core Mekik Aleti’nin üzerine oturun. Aşağı hareket ederken nefes alın, yukarı hareket ederken nefes verin. Vücudunuzun üst kısmını hafifçe hareket ettirin ve egzersiz hızınızı koruyun.

En son yapılan ziyaretçi yorumları

 • gulsum

  31 Mart 2014 |

  bu gun basladım kullanmaya işe yarayp yaramdgını grecem.ve paylaqscam yaramazsa bnde tuketcı haklarına basvurcamm

 • nergis

  10 Aralık 2013 |

  Merhaba, doğum nedeniyle belimde ve göbek bölgemde ciddi anlamda kalınlaşma oldu. Fırsat buldukça düzenli olarak basit hareketler yapıyorum ve ayrıca son 1 aydır da Bioder 906090 inceltici ve sıkılaştırıcı jelini kullanıyorum. Kilo vermedim ama pantolonlarım özellikle bel ve basen bölgesinden bol gelmeye başladı. Çok mutluyum

 • fit göbek

  03 Aralık 2013 |

  bende bugün aldım ama kazıklanmadım çinkü 10 lira verdim işe yaramasada önemli değil. giden 10 lira olsun ama beni de kazıkladısanız aşk olsun köpekler adiler üç kağıtçılar bu on lira zehir zıkkım olsun helal etmiyorum ulennnn

gobekeritme.org

Göbek eritme yöntemleri diyet ve göbek egzersizleri

Kısayollar

Sponsorlu Bağlantılar

Sayfamızı beğenin

Bilgilendirme

Göbek eritme ile ilgili bilgiler sunmak ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla; internet, çesitli dergi ve kitaplardan alıntı yapılarak yayınlanan bilgiler hiç bir şekilde hekim muayenesi ve konsultasyonunun yerine konulmamalıdır. Yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.org ve ilgili kişiler sorumlu değildir.