Göbek Yağı Eritme Karışımı – Feridun Kunak

Göbek yağları eritme ve alternatif tıp konusunda çok uzman olan Dr. Feridun Kunak‘ın göbek yağları eritme konusunda çok özel hazırladığı formülü sizlerle paylaşıyoruz.

Sağlıklı ve risksiz göbek ve karın yağlarını eritmek için önerilen bu tarifte kullanacağınız karışım malzemeleri

  • 1 Su Bardağı Kil
  • 1 Çorba Kaşığı Kakao Yağı
  • 1 Çorba Kaşığı Portakal Yağı
  • 1 Tatlı Kaşığı Biberiye Yağı
  • Maden Suyu

Göbek Eritme Karışımı Yapılışı

Bir kase içine 1 su bardağı kili, 1 çorba kaşığı kakao yağı, 1 çorba kaşığı portakal yağı ve 1 tatlı kaşığı biberiye yağını ekleyip üzerine maden suyunu da ekleyerek lapa kıvamını alıncaya kadar maden suyu ekleyerek karıştırıyoruz. Maden suyunu az az ekleyerek karışımdaki maden suyunun karışımı çok cıvıklaştırmamasını engellemiş oluyoruz. Maden suyu bulamadığınız takdirde normal su da kullanabilirsiniz. Eğer kaplıca termik sular gibi bir kaynağa sahipseniz kaplıca suyu kullanmak da cok etkili olacaktır.

Göbek Eritme Kullanımı ve Uygulaması

Karışımı hazırlandıktan sonra karışımı inceltmek istediğiniz göbek bölgelerinize masaj yapar gibi uygulayın. Göbek eritme karışımını sürerken üzerine masaj uygulamanız karışımın etkisini çok daha fazla artıracaktır. Yaklaşık 20-25 dakika boyunca karışımı göbeğinize sürerek vücudunuzun iyice emmesini sağlayın. Bu karışımı haftada 2-3 kere uygulayabilirsiniz. 1 ay sonra göbek ve karın bölgenizdeki incelmeyi hayranlıkla izleyeceksiniz. Zayıflamak için mümkün olduğu kadar doğal yöntemler kullanın çünkü insan anatomisi doğal olmayan yollara hep ters tepki göstermektedir. Belli bir müddet için zayıflamış olsanız bile daha sonrasında verdiğiniz kiloları daha sonrasında tekrar alabilirsiniz. Lütfen bu konulara dikkat ediniz.
Not: Dr. Feridun Kunak Kakao yağı alırken çok dikkat edilmesi gereken bir konuyu dile getirdi. Şöyle ki; aldığınız kakao yağı kutusu üzerinde açıklamaları dikkatle okumanız gerekiyor. Eğer açıklamasında kakao yağı aroması yazıyorsa bu gerçek bir kakao yağı değildir. Sadece sentetik olarak hazırlanmış bir üründür. Size herhangi bir fayda sağlaması mümkün değildir. Normalde kakao yağı bildiğimiz terayağı gibi katı halde bulunur ve bu şekilde olan ürünün kullanılmasını öneriyoruz. Katı kakao yağını iki elinizin arasına alarak eritebilirsiniz.
Kakao yağı karın çatlakları içinde çok etkilidir.

Dr. Feridun Kunak – Karın ve Göbek Yağı Eritme Doğal Karışım Videosu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>