GoldSlim göbek bandı yorumları

Obezite konusunda endişe duyan Dünya Sağlık Örgütleri bu duruma dur demek için sürekli çalışmalar yapıyor. Daha önceleri bulunan çözümlerin başında zayıflama kapsülleri gelmekteydi. Fakat zayıflama kapsüllerinin gün içinde tüketilen yiyeceklerle beraber kullanıyor olmasından dolayı yeterli sonuç alınamıyordu. Bu durumu göz önüne alan bilim adamları ve diyetisyenlerin senelerdir uğraştığı konu gece, uykuda kilo verme arayışıydı.

Arayışları metabolizmanın en yavaş olduğu zamanı yani uyku anlarındaki metabolizma hızını artıracak bir yöntem üzerineydi. Uykudayken ilaç içme, jel sürme ya da hareket etme yapılmayacağı için yapılacak ürünün bedene sürekli bir temas halinde olması ve metabolizmayı tetiklemesi gerekiyordu.

Ve uzun uğraşlar, tetkikler ve deneyler sonucunda uykudayken metabolizmayı hızlandırarak kilo kaybı sağlayan yeni nesil bir ürün ortaya çıkardılar, Gold Slim Göbek Bandını ürettiler.

GoldSlim Göbek Bandı nın Diğer inceltici ve kilo verme ürünlerinden farkı; kilo almaya sebep olan ana merkeze yani mide ve sindirim sistemine etki ederek tüketilmiş gıdalarda bulunan yağları ayrıştırarak vücuttan atılmasını sağlayarak kilo oluşumunu engelleyen ve incelmenize yardımcı olan Gece Kullanılmak Üzere Geliştirilmiş yeni nesil zayıflama ürünüdür.

GoldSlim Göbek Bandı Amerikan Bilim Adamlarınca Uzun Uğraşılar Sonucu Ortaya Çakmış Diğer Zayıflama Ürünlerinin Aksine Daha Güvenli ve Kullanımı Daha Kolay kullanılması açısından kendini kanıtlamış Güvenli Bir Üründür.

İlk 12 Gün İçerisinde bir değişiklik fark edeceksiniz. Sonraki 30 gün içerisinde sizde 4-6 kg arası kilo verdiğinizi gözlemleyeceksiniz. Bu sonuçları görmek için talimatlara uymanız ve düzenli kullanmanız önemlidir.

Bildiğimiz Gibi Ençok Kilo Aldığımız Durum Uyurken Kilo Almak. Uyuduğumuzda Kan Dolaşımı ve Metopolizma Yavaşlar bunun sonucunda Alınan Kaloriler Yakılmaz. Tüketilen Gıdalar Direk Yağ Hücresine Dönüşerek Kilo Alımına Sebep Olur.

GoldSlim Göbek Bandı Midenin Üstüne Veya Göbeğin Üstüne Akşam Yatmadan Önce Yapıştırılır ve içerdiği bileşenler sayesinde alınan gıdalarda bulunan gereksiz ve fazla yağları ayrıştırarak kana karışmasını önleyerek vücutta yağa dönüşmesine engel olur aynı zamanda sindirim sistemi ve metepolizmayı düzenleyerek zayıflamaya ve sıkılaşmaya yardımcı olur.


Etiket: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum (53)

 • seval
  19 Temmuz 2013 at 23:43 |

  Özlem hanım bence kaybettiğin kilo bantdan değil kabızlık sorunun kalktığı için verdiğin 200 300 gramda banttan değil kabızlıktandır bacım lütfen kilo kaybettim diye alacak olan arkadaşlarımızada yanlış etki yapma

 • seval
  19 Temmuz 2013 at 23:44 |

  neden paylaştıklarım gelmiyo

 • büşra
  30 Ağustos 2013 at 18:46 |

  ben yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum üründen mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama aşırı mide bulantısı çekiyorum.. bu normal mi aceba tecrübeli olan birileri bilgi verirse sevinirim.teşekkürler..

Yorum Yap / Soru Sor

Benzer öneriler

 • kosmo-slim-gobek-bandiKosmo slim göbek ve basen eritme bandı
  İştah kesici, metabolizma destekleyici ve enerji arttırıcı özelliği ile Kosmo Slim açlık diyetlerine son veriyor! %100 güvenli doğal ve bitkisel içeriği ile bahara girerken daha fit bir vücut için göb...
 • goldslim-gobek-bandiGoldslim göbek bandı kullanımı
  Ziyaretçilerimizden gelen istekler doğrultusunda goldslim göbek bandının kullanma şekli aşağıda anlatılmıştır. Goldslim göbek eritme bandı kullanma şekli Ambalajı açınız ve göbeğin üstüne gelecek ...
 • t-ji-zayiflama-bandiTi-Ji zayıflama bandı şikayet yorumları
  Neden zayıflamak için aç kalmanız gereksin ki? Ti-ji ile tanıştıktan sonra onun rahatlığından vazgeçemeyeceksiniz. Ti-ji 100% doğal içeriğe sahiptir. Ti-ji'nin etkisi 24 saat boyunca sürer. Ti-ji...

En son yapılan ziyaretçi yorumları

 • gulsum

  31 Mart 2014 |

  bu gun basladım kullanmaya işe yarayp yaramdgını grecem.ve paylaqscam yaramazsa bnde tuketcı haklarına basvurcamm

 • nergis

  10 Aralık 2013 |

  Merhaba, doğum nedeniyle belimde ve göbek bölgemde ciddi anlamda kalınlaşma oldu. Fırsat buldukça düzenli olarak basit hareketler yapıyorum ve ayrıca son 1 aydır da Bioder 906090 inceltici ve sıkılaştırıcı jelini kullanıyorum. Kilo vermedim ama pantolonlarım özellikle bel ve basen bölgesinden bol gelmeye başladı. Çok mutluyum

 • fit göbek

  03 Aralık 2013 |

  bende bugün aldım ama kazıklanmadım çinkü 10 lira verdim işe yaramasada önemli değil. giden 10 lira olsun ama beni de kazıkladısanız aşk olsun köpekler adiler üç kağıtçılar bu on lira zehir zıkkım olsun helal etmiyorum ulennnn

gobekeritme.org

Göbek eritme yöntemleri diyet ve göbek egzersizleri

Kısayollar

Sponsorlu Bağlantılar

Sayfamızı beğenin

Bilgilendirme

Göbek eritme ile ilgili bilgiler sunmak ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla; internet, çesitli dergi ve kitaplardan alıntı yapılarak yayınlanan bilgiler hiç bir şekilde hekim muayenesi ve konsultasyonunun yerine konulmamalıdır. Yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.org ve ilgili kişiler sorumlu değildir.