istanbul korse merkezi zayıflama bandı

ISTANBUL KORSE MERKEZI ZAYIFLAMA BANDI YAPISI TAŞIYICI GÖREVİ GÖREN VE VÜCÜDUMUZDA OLUŞAN ÖDEMİ, HOŞ GÖRÜNMEYEN VÜCUT HATLARIMIZI (KARIN, KALÇA, GÖBEK) BÖLGELERİMİZDE BİRİKEN YAĞLAR, SELÜLİTLİ GÖRÜNTÜ VE ŞEKİL BOZUKLUĞU İLE SAVAŞAN YÜKSEK KONSANTRASYONLU ALJİN’İNLERİ CAMELIA SINENSIS (YEŞİL ÇAY EKSTRESİ) VE TÜM DÜNYANIN KABUL ETMİŞ OLDUĞU GÜÇLÜ BİR YAĞ YAKICI OLAN L-CARNITINE AMINO ASİDİ İÇERİR. VE BUNLARLA BİRLİKTE ANANAS SATIMUS EKSTRESİ ORGANİZMA TARAFINDAN EMİLEN PROTEİNLERİ HIZLI BİR ŞEKİLDE SİNDİREREK YEDİĞİMİZ FAZLA BESİNLERİN KİLOYA DÖNÜŞMESİNİ ENGELLEYEN ÖZEL BİR ENZİM İÇERİR. VE BIOPOLIMER YAPSIYLA BU ENZİMLERİ DOKULARIMIZIN EN ALT KATMANLARINA KADAR ULAŞTIRIR VE EN ÖNEMLİSİ UYKU ESNASINDA BİLE ENERJİ TÜKETİMİNİ %4 ARTTIRARAK 1 AYDA 8–12 KİLO VERİLMESİNE BU ANLAMDA DA MOTİVE EDER.

istanbul korse merkezi zayıflama bandı” üzerine 8 yorum

 1. göbeğe yapıştırılınca bacak basen de zayıflıyor
  mu bırakınca tekrar kilo alınırmı

 2. Aldığım ürünleri memnun kalmadığım için yolladım param gelmedi. Üstüne üstük defalarca aramama rağmen bir bayanın ismi veriliyor ve onla görüşmemiz isteniyor. Bir kere görüştüm bayanla tabi o da salladı sonra ulaş ulaşabilirsen. Arıyorsun dalga geçer gibi adres alıyorlar ve parayı göndereceklerini söylüyorlar. Ne mümkün. İkidir yeni taktikleri bu ama sonunu bırakmayacağım.

 3. almanyadayim ama bende pesini birakmayacagim mahkemeye verecegim bunlari yalanci sahtekarlar telefonlarima dahi cevap vermiyorlar

 4. ben yeni şipariş verdim fazla inanmıyorum aslında böyle şeylere ama insan bir umut diyor…tvde izledim star tvde kadın öyle bir anlatıyordu ki dedim sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır olacak ama sipariş ver öncesinde bir ürünlerini daha kullanmıştım faydası hiç olmadı…yorumları okuyunca geri almasam daha iyi galiba param cebime kalır…

 5. aman istanbul korse merkezinden uzak durun.güya iade yapıyorlar nerdeyse 1 yıl olacak, 40 gün sonra, 10 gün sonra, önümüzdeki pazartesi diye diye artık vazgeçtim. amaçları da bu zaten. zayıflama bandı çoook sağlıklı diye reklam yapıyorlar, içinde bütün paraben çeşitleri var!

 6. istanbul korse merkezinin tüm zayıflama ve selülit ürünlerini kullandım.krem,bant,korse…
  ama yazıklar olsun onlara..ne 1cm inceldim ne de 1kg verdim.sakın kimse almasın.bu tarz ürünlerin hepsi yalan.faturam kaybolduğu için şikayetçi de olamadım.zaten kendileri kozmetik ürün olduğunu söyleyip iade almadılar.faturası olanlar bunların asılsız reklamları ve insanları kandırmalarının hesabını mutlaka sorsun.yeni alacaklar da kesinlikle almasın.

 7. üstelik ilk ay hemen etki etmeyebilir dedikleri için 3 kutu birden almıştım zayıflama bantını..çok muntazam kullanmıştım3 ay.tüm yurt almıştık korseyi de.herkes pişman oldu.hiçbir zayıflama ürününü almayın.emsal davalar var.mesela vichy ye açılan davayı kullanıcı kazanmıştı.asılsız reklam yüzünden vichy tüm kullanıcılara para iade etmek zorunda kalmıştı.selülit kremiydi oda.servet harcadık bu yalancılara..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>