Titreşimli göbek eritme kemeri

Zayıflama kemeri, kilo vermenizi sağlayacak en iyi ürünlerden biri. Özellikle titreşimli olması nedeniyle bölgesel yağlanmalarınızın da yok olmasını sağlayacak olan zayıflama kemeri kullanımı da oldukça basit. Kilolarınızdan kurtulmak istiyor fakat bunu gerçekleştiremiyorsanız zayıflama kemeri ile tanışmalısınız. Rahat ve kolay kullanımıyla dikkat çeken bu ürün, zayıflama kemeri işe yarar mı gibi sorulara mahal vermiyor.

Zayıflama kemeri kullanımı, uzmanlar ve üreticileri tarafından belirlenmiştir. Kahvaltıdan, öğle ve akşam yemeğinden önce 10 dakikalık seanslar uygun görülmüştür. Seansa başlamadan önce de özellikle sabah kahvaltıdan önce aç karna bir bardak ılık suyun içine iki kaşık elma sirkesi koyulduğunda ve seansa öyle başlandığında da zayıflama oranı daha da yükseliyor. Metabolizmayı hızlandıran, bu sayede kalori yakmanızı sağlayan bu kür, zayıflama kemerine de yardımcı oluyor.

Zayıflama kemeri kullananlar, bu dönemde beslenmelerine de önem veriyor. Bu dönemde beyaz ekmek gibi kilo almayı kolaylaştırıcı gıdalardan mutlaka uzak durulmalı. Bu dönemde de mutlaka sağlıklı beslenme kurallarına uyulmalı. Zayıflama kemeri metabolizmayı hızlandırdığı için yemeklerden önce bir bardak ılık su içmek yeme isteğinizi kısmen önleyecek ve kilo veriminde size yardımcı olacaktır.

Zayıflama kemeri zayıflatır mı? sorularından ziyade merak edilen başka bir konu da var ki zayıflama kemeri masaj kemeri olarak kullanır mı? Boyun, omuz kaslarınızın gerginleşmesi sonucu bu tip ağrılarla karşılaşabilirsiniz. Zayıflama kemeri, masaj kemeri olarak da kullanılmaktadır. Özellikle ağrıyan boyun bölgesine çaprazlama asarak kullanmak vücudun rahatlamasına, ağrıların azalmasına yardımcı olacaktır.

Belli dönemlerde çok işe yarayan zayıflama kemerleri, gebelik sonrası dönem için uygun bir üründür. Hamile bayanların hamilelik sonrasında, karın ve basen bölgesinde ki yağlardan kurtulmasına yardımcı olan zayıflama kemeri, kilolardan kurtulmak adına en iyi çözümlerden biridir. Üst baldır , alt baldır şeklinde de kullanılabilen zayıflama kemeri, selülit oluşumunu da engellemektedir. Fakat vasrili bölgenin direkt üzerine uygulanmaması tavsiye edilmektedir.

Zayıflama kemeri kullanımı dediğimiz gibi günde en az iki seans halinde uygulanmalıdır. Çok sık kullanılmamalıdır. Motorlu bir yapısı olduğundan dolayı çok kullanımda ısınma yapabilir ve çalışmayabilir. Her kullanım arasında da fişten çekmek ve 30 dakika ürünü dinlendirmek gereklidir.


Etiket: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yap / Soru Sor