Uyurken zayıflama cd şikayet yorumları

“Uyurken Zayıfla” CD’si, Subliminal Nöro Teknoloji kullanılarak kaydedilmiştir. CD-1: Motivasyon, 51dk/4440 kelime, CD-2: İmajinasyon, 22dk/1445 kelime, CD-3: Afirmasyonlar, 41dk/102 cümle/696 bilinçaltı telkini ve kodlaması şeklinde piyasaya sürülmüştür.

Bilinçaltı kodlamasını destekleyen frekansta 15 parça özgün müzik, 1 adet bilgilendirme eki, 2 adet CD (12cm çapında, 1.2mm kalınlığında ve polikarbonat) şeklinde tasarlanmış ürünler ISO 9001 kalite standardına sahiptir.

Metin hazırlanışında, müziğin yapımında, stüdyo çalışmalarında, ürünlerin tasarımında, üretilmesinde ve satışında SEVGİ ve ŞÜKRAN enerjisi kullanılmıştır.

Bu eseri satın aldığınız için teşekkür ederiz. Şimdi siz de kilolarınızı sevgiyle affedecek ve göndereceksiniz. Dikkat! CD’yi özel otonuzda dinlemeniz sakıncalıdır. Kopyalandığında subliminal kodlama etkisini kaybeder.

Uyurken zayıflama cd şikayet yorumları” üzerine bir yorum

  1. 66 kilodan 77 kiloya çıktım ve boyum 1,72 kadar belki okuyanlara normal gelicek bu kilom fakat şöyle bi durumum var çok göbeğim var nasıl verebilirim bu kilomu yardımcı olursanız sevinirim.uyurken zayıfla diye bir Cd duydum Deniz EGECE nın ürünü kendisi dürüst birisidir fakat nekadar işe yarar bi araştırma yapabilirmisiniz rica etsem…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>